genel ingilizce

Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde genel İngilizce ve mesleki İngilizce eğitimleri verilmektedir. Programlar;  İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize, ilerleme kaydetmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktır. Mesleki İngilizce eğitimleri sonunda İngilizce mülakatlara katılabilir ve iş hayatına bir adım önde başlayabilirsiniz.

Genel İngilizce eğitimleri;  öğrencilerin gerçek hayattaki durumlarda çekinmeden, kendinden emin ve gayet başarılı şekilde iletişim kurmalarına olanak sağlamak için özenle hazırlanmıştır. Her öğretmenin öğrenciler ile daha iyi ve daha verimli iletişim kurabilmesi adına sınıflar 20 kişi ile sınıflandırılmıştır. Sınıf içerisindeki eğitimlerde öğrencilere aktif olarak; okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini aynı anda aktif bir şekilde kullanma imkanı oluşturulur ve bu denenmiş metotla da başarılı dil öğrenimine ulaşmaları hedeflenir. Öğrenciler kendisi için en uygun zaman diliminde çalışmayı tercih edebilir;

Alanında uzman yerli ve yabancı eğitim kadromuz ile İngilizce konuşmak artık çok daha kolay!

Konuşma ve bire bir destek dersleri ile sınırlarınızı zorlayacak ve binlerce öğrencimiz gibi akıcı bir şekilde İngilizce konuşabileceksiniz.

Dersler dışında yararlanabileceğiniz aktivitelerle dil öğrenmenin sandığınızdan daha kolay ve zevkli olduğunu fark edeceksiniz.

 

  • Azami Ders Saati (160 Ders Saatine Kadar )
  • Konuşma Garantili Program.
  • En İyi Uzman Yerli-Yabancı Kadro
  • Konuşma Sınıfları,
  • Ücretsiz Ek Dersler
  • İş İngilizcesi

 

Her yaş için genel İngilizce

Genel İngilizce dersleri, A1 seviyesinden  başlayıp ,B2+ seviyesine kadar her yaştan öğrenci için tasarlanmıştır.

 

Level 1 : 80 saat

Level 2 :80 saat

Level 3 :80 saat

 

Seviye

A1’den B2+’a

Başlangıç ​​Tarihleri ​​ve saati

Hafta İçi Dersler: Her Pazartesi- Cuma

Hafta Sonu dersleri: Cumartesi ve Pazar

Sabah programı: 09:30 – 13:30

Akşam programı: 18:00 – 22:00

Sürekli Eğitim Merkezi Dil Okulu Haliç Uygulama ve Araştırma Yerleşkemizde eğitimlerini devam ettirmektedir.

Tüm Genel İngilizce eğitimleri, öğrencilerin gerçek yaşam durumlarında başarılı ve kendinden emin bir şekilde iletişim kurmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Her öğrencinin öğretmeninden kişisel ilgi görmesini sağlamak için sınıflarda en fazla 20 öğrenci bulunur. Sabah ve akşam dersleri hafta içi programda ; haftada 20 ders saati, hafta sonu programlarında ise 10 ders saatidir.

 

Eğitim Hakkında:

 

İlköğretim Seviyesi

İlköğretim düzeyinde, İngilizceye başlama ve öğrenmenin heyecanını yaşayacağınız bu programda, dil okulu eğitimimizin sunduğu imkanlarla bir dilin hem eğlenceli hem de etkin bir şekilde öğrenilebileceğini göreceksiniz.

 

Öğrenme Garantili İngilizce (Başlangıç) Eğitimi!

Bu programda temel zamanları kavrayabilecek, günlük hayatınızda karşılaşabileceğiniz konularda cümleler kurabilecek, öğrendiklerinizi yapacağınız alıştırmalarla uygulayabilecek ve konuşma konusunda özgüveninizi artırabileceksiniz.

 

İlköğretim nedir?

İlköğretim düzeyi, genel İngilizce eğitiminin ilk ve en temel aşamasıdır.  Okullarda İngilizce eğitiminin etkili olmamasının temel nedenlerinden biri, temelin başlangıç ​​seviyesinde atılmaması ve dilin tamamen “bilgi” çerçevesinde verilmeye çalışılmasıdır.

Ancak unutulan bir şey var ki, dil başlı başına bir “bilgi” meselesi değildir, yani dilin tamamının formüle edilemeyeceği aslında dili öğretirken etkin bir şekilde nasıl kullanılacağının öğretilmesi gerekmektedir. Bu gerçek göz ardı edilirse tamamen sıkıcı bir dil bilgisi yığını ortaya çıkar. Bu, insanları o dilden tamamen uzaklaştırır.

 

Orta Seviye Öncesi

RÜ Dil kursu, öğretim kadrosu ve kurs alanları ile bir dili en iyi şekilde öğrenebileceğiniz bir yerdir. Genel İngilizce ikinci seviye olan Pre-Intermediate programında her geçen gün dil becerilerinizdeki gelişimi fark edecek ve öğrenmenin heyecanını daha yoğun yaşayacaksınız.

Orta düzey

Öğrendiğiniz yabancı dili günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabileceğinizi görmek, dil öğrenmede cesaretinizi artıracak en önemli etkenlerden biridir. Orta seviye size dili etkili bir şekilde kullanabileceğiniz bir müfredat sunar.

 

Üst orta seviye

Üst-Orta seviyeyi başarıyla tamamlarsanız, çok zengin bir gramer ve kelime bilgisine sahip olacaksınız. Günlük yaşamınızda ve iş dünyanızda rahatlıkla sohbet edebileceğiniz için artık daha özgürsünüz!

 

En Yüksek Ders Saati İngilizce (Başlangıçtan Orta Üst Seviyeye) Eğitim !!

Bu program genel İngilizce eğitiminin tamamını kapsayan 240 saatlik eğitimi içermektedir.

 

Eğitim Ücretleri :

Genel İngilizce :

Level 1: 4.000 TL (80 ders saati)

Level 2: 4.000 TL (80 ders saati)

Level 3: 4.000 TL (80 ders saati)

 

 

Hesap Bilgileri

TR42 0013 4000 0157 7649 0000 02

İstanbul Rumeli Üniversitesi İktisadi İşletmesi

DENİZBANK AVCILAR ŞUBESİ

 

Başvuru Formu

KVK Mevzuatı Uyarınca Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Eğitim Kayıt Süreci İlgili Kişi Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.

Gün.ay.yıl olarak giriniz

X