Hücresel ve Moleküler Beslenme (Temel Düzey)

Hücresel ve Moleküler Beslenme (Temel Düzey)

28,29,30 Mart :  Hücresel ve Moleküler Beslenme
  • Saat : 18.00-22.00
  • RumeliSEM Kadıköy Yerleşkesi
  • Eğitim Ücreti :  500 TL
Eğitimin Amacı :
Hastalıklardan korunmada ve hastalıkların tedavisinde beslenmenin önemi ve bu nedenle mezun diyetisyenlerin branşlaşmasını sağlayarak sahanın ihtiyaçlarını karşılayablimek.  Diyetisyenlik mesleğine spesifik bir çalışma alanı kazandırarak toplum sağlığına katkı sunmak.
En az 10 kişi en fazla 40 kişi ile eğitim gerçekleşecektir. 
Doç. Dr.
Barış ÖZTÜRK
1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olarak Diyetisyen ünvanını almıştır. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimi süresince Sağlıklı Yaşam, Obezite, Sağlıklı zayıflama, Klinik beslenme, Fonksiyonel besinler, Toplu beslenme sistemleri, Besin hijyeni, besin mikrobiyolojisi, probiyotikler, kefir, beslenme genetiği, moleküler beslenme, antioksidan enzim mekanizması, beslenme-kanser ilişkisi konusunda tez çalışmaları ve araştırmalar yapmış, klinik deneyimler kazanmış ve saha araştırmalarına katkılarda bulunmuştur.

Kayıt Formu

Kaydı tamamlamak için :

Eğitim kayıt işlemlerini tamamlayabilmek için “kayıt fomu” doldurulması, açıklama kısmına “isim, soyisim, eğitim adı” bilgilerinin belirtilerek
IBAN: TR 68 0013 4000 0157 7649 0000 19 hesap numarasına eğitim ücretinin yatırılması ve dekontun sem@rumeli.edu.tr adresinden bizlere ulaştırılması gerekmektedir.